Xociety (XO)

Як купити Xociety (XO) на LBank

Дізнайтеся, як купити Xociety (XO) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити XO на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити XO на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі XO на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі XO.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею Xociety (XO) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею Xociety (XO) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити XO за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити Xociety на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання Xociety є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на Xociety на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в Xociety.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати Xociety на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть Xociety, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
1114 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
878 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1028.31 USDT
55.000 - 1036.536USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке Xociety (XO)?

XOCIETY is a Web3 gaming project developed by NDUS Interactive, a studio comprising veterans from major gaming companies like Krafton and Nexon. The project is a sci-fi themed third-person shooter that blends role-playing game progression with a player-driven metaverse economy. Built on the Sui blockchain and developed using Unreal Engine 5, it focuses on high-quality action and deep player engagement. The core gameplay centers on a "Shoot, Earn, Pioneer" philosophy. Players participate in both player-versus-environment (PvE) and player-versus-player (PvP) matches. The world features a corporate system where virtual entities operate within the game, allowing players to hold corporate shares that grant voting rights and a portion of in-game revenue. This structure turns players into active economic agents who can influence tournament rules, map designs, and overall game governance. The native utility token of the ecosystem is XO. It serves as the primary currency for match entry fees, in-game purchases, and rewards. The token model is designed with a focus on sustainability, aiming to avoid common pitfalls in blockchain gaming by linking token distribution to actual player demand and skill-based performance. Beyond the main token, the project utilizes a non-transferable asset called NTx, which players earn through community participation and can eventually convert into the main token. XOCIETY emphasizes interoperability, allowing for the integration of digital assets from other notable Web3 projects. This allows players to use external NFT collections within the game environment. The project is backed by several prominent venture capital firms and gaming industry leaders, positioning it as a flagship title for the Sui network. Its development team includes experienced artists and directors known for their work on popular titles such as Ragnarok and PUBG. The overall vision is to create a sustainable digital economy where gameplay value and asset ownership are central to the user experience. Детальніше

Чи є Xociety (XO) хорошою інвестицією?

Чи буде Xociety (XO) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в Xociety (XO) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі XO на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
XO
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з Xociety (XO)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте Xociety (XO), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте Xociety (XO) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте Xociety (XO) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки Xociety (XO)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу Xociety (XO).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для Xociety (XO).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для Xociety (XO).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте Xociety (XO) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі Xociety (XO), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати XO після покупки?

Після купівлі XO ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

Xociety (XO) Поширені запитання

$XO serves as the central utility asset for XOCIETY. It is used to pay for match entry fees, purchase Battle Passes, and upgrade in-game gear and skins. Additionally, it powers the "Play-to-Prosper" economy, allowing players to engage deeply with the game's progression and customization systems.
Yes, $XO offers staking and governance features. Holders of Frontier Avatars, the project's core NFTs, can stake them to earn $XO rewards. As the game enters its "Metaverse Phase," the project intends to implement governance mechanisms that allow players to influence the game's economic environment.
XOCIETY utilizes a "real yield" model to promote long-term sustainability. Instead of relying on inflationary mechanics, the project uses a portion of in-game revenue and proceeds from high-profile IP partnerships, such as the Adidas collaboration, to conduct token buybacks and burns. This helps align the token's value with actual ecosystem growth.
Players can earn $XO by competing in matches, securing high positions on seasonal leaderboards, and completing specific Battle Pass objectives. During designated playtest periods, participants have also earned XO Packs, which are convertible into on-chain tokens, rewarding skill and early participation.
XOCIETY is a free-to-play title available on platforms like the Epic Games Store. While the core shooting and RPG gameplay can be accessed without blockchain interaction, players who wish to earn rewards or own NFTs must use a Sui-compatible wallet. The game also supports zkLogin for seamless entry using social media accounts.
The $XO token is listed on major exchanges, including LBank. The project is backed by notable investors like the Sui Foundation, Hashed, and Krafton (the creators of PUBG). It also features a significant partnership with Adidas, which includes exclusive digital gear and mystery boxes for the community.

Як купити інші криптоактиви