Manga [OLD] ($MANGA)

Як купити Manga [OLD] ($MANGA) на LBank

Дізнайтеся, як купити Manga [OLD] ($MANGA) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити $MANGA на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити $MANGA на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі $MANGA на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі $MANGA.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею Manga [OLD] ($MANGA) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею Manga [OLD] ($MANGA) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити $MANGA за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити Manga [OLD] на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання Manga [OLD] є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на Manga [OLD] на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в Manga [OLD].

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати Manga [OLD] на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть Manga [OLD], який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
672 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
362 min | 100%
0.963 USD
3209.57 USDT
45.000 - 2500.000USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1425.14 USDT
55.000 - 1436.541USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке Manga [OLD] ($MANGA)?

Manga Token, identified by the symbol MANGA and currently designated as OLD, was a cryptocurrency project developed to bridge the manga industry with blockchain technology. The primary mission of the project was to create a decentralized ecosystem that supported manga artists and creators while providing fans with unique ways to engage with their favorite works. The project aimed to solve common issues in the manga industry, such as fair compensation for artists and the distribution of authentic merchandise. It planned to achieve this through the creation of Manga NFTs, which were digital collectibles representing original manga art. These assets were designed to be traded and owned as a form of verified digital merchandise, allowing creators to receive financial support directly from their audience. Central to the project was a platform called Trophee. This platform was intended to host a dedicated NFT marketplace where collectors could discover, buy, and auction manga related digital assets. Beyond a simple marketplace, the project outlined plans for advanced features like an AI driven valuation index for digital art and a system that allowed collectors to use their digital assets as collateral. The token served several roles within this ecosystem. It was intended to be used for payment transactions on the Trophee platform, as well as for staking. Staking the token allowed users to participate in governance, such as voting for their favorite manga titles on a community leaderboard. Additionally, the project designed a reward system to incentivize various participants in the manga community, including artists and groups involved in translating and sharing content online. The project was led by founders with backgrounds in software and gaming, specifically Elvin Li and Young Shin. It also sought to establish partnerships with various media and technology companies to expand its reach. The designation of the token as OLD indicates that the project has undergone a significant transition. Specifically, Manga Token rebranded to Hono Protocol and migrated to a new contract. This migration involved a token swap where holders of the original token were required to move their holdings to the updated version of the protocol. As a result, the original token contract is no longer the active version used for the current state of the project. Детальніше

Чи є Manga [OLD] ($MANGA) хорошою інвестицією?

Чи буде Manga [OLD] ($MANGA) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в Manga [OLD] ($MANGA) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі $MANGA на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
$MANGA
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з Manga [OLD] ($MANGA)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте Manga [OLD] ($MANGA), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте Manga [OLD] ($MANGA) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте Manga [OLD] ($MANGA) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки Manga [OLD] ($MANGA)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу Manga [OLD] ($MANGA).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для Manga [OLD] ($MANGA).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для Manga [OLD] ($MANGA).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте Manga [OLD] ($MANGA) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі Manga [OLD] ($MANGA), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати $MANGA після покупки?

Після купівлі $MANGA ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

Manga [OLD] ($MANGA) Поширені запитання

Manga Token has officially rebranded to HONO Protocol ($HONO). This transition marks a shift in the project's focus from a manga-centric NFT marketplace to a broader decentralized finance (DeFi) infrastructure. While the original mission was to support artists, the new HONO Protocol focuses on generating yield through a vault of assets like Ethereum ($ETH) and staked ETH ($wstETH).
The "[OLD]" tag on market aggregators and exchanges indicates that the token belongs to a legacy contract. The project has moved to a new smart contract address as part of its comprehensive rebranding and ecosystem migration. If you hold the "OLD" version, you possess the original Binance Smart Chain (BSC) tokens, which no longer represent the active circulating supply of the current HONO Protocol.
To migrate your tokens, you must use the project’s official decentralized application. Users should navigate to the HONO dApp and connect their wallet on the BNB Smart Chain. After approving the $MANGA tokens, you can convert them into xHONO. This process exchanges your legacy tokens for the new version, which can then be utilized or further converted within the HONO Protocol on the Ethereum network.
While the legacy token might still appear on some decentralized exchanges, liquidity is typically very low. Most ecosystem value has shifted to the new $HONO and $xHONO tokens. It is generally recommended to migrate to the new contract rather than attempting to trade the legacy version, as low liquidity can lead to significant slippage and difficulty in finding buyers.
$MANGA [OLD] is the legacy utility token originally launched on the Binance Smart Chain. $HONO is the new primary rebase token of the HONO Protocol, designed to be yield-bearing and backed by a vault of assets. $xHONO serves as the governance and conversion token, acting as a bridge for legacy holders to enter the new ecosystem while allowing participation in protocol decision-making.
To ensure a secure migration and avoid potential scams, it is essential to use the verified contract addresses. The legacy $MANGA token on the BNB Smart Chain uses the contract: 0xc2cb89bbb5bba6e21db1dfe13493dfd7dcbabd68. The new HONO token on the Ethereum network uses the contract: 0x0e16bd2cd962fadb4a23ec961bb170ffa25208a8. Always verify these addresses through the project's official social media channels.

Як купити інші криптоактиви