ZKFair (ZKF)

Як купити ZKFair (ZKF) на LBank

Дізнайтеся, як купити ZKFair (ZKF) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити ZKF на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити ZKF на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі ZKF на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі ZKF.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею ZKFair (ZKF) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею ZKFair (ZKF) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити ZKF за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити ZKFair на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання ZKFair є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на ZKFair на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в ZKFair.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати ZKFair на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть ZKFair, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
714 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
749 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1028.31 USDT
55.000 - 1036.536USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке ZKFair (ZKF)?

ZKFair is a community-driven Layer 2 scaling solution for the Ethereum blockchain. It is built using zero-knowledge rollup technology, which allows it to process transactions off-chain to improve speed and reduce costs while maintaining high security. The project stands out because it was launched as a completely decentralized initiative with a primary focus on fairness and equity for its users. The project is the first of its kind to be built using a combination of the Polygon Chain Development Kit and Celestia Data Availability layer. This infrastructure ensures the network is fully compatible with the Ethereum Virtual Machine, allowing developers to easily deploy decentralized applications. A unique technical choice made by the project is the use of the USDC stablecoin as the native gas token for transaction fees, rather than a volatile native asset. The native token of the platform is ZKF. Its distribution model is one of its most defining features. Unlike many other blockchain projects, ZKFair did not have any private investors, pre-mining, or allocations for the founding team. Instead, the total supply was distributed entirely to the community through two main phases: a gas fee airdrop and a community airdrop. This approach was designed to ensure that the users who interact with the network are the ones who own and govern it. Holding ZKF tokens provides several benefits within the ecosystem. Owners can stake their tokens to receive voting power, which allows them to participate in decentralized governance. This includes electing representatives and making major decisions about the future direction of the platform. Additionally, token holders who participate in the governance system are entitled to a share of the transaction fee revenue generated by the network. In summary, ZKFair aims to provide a transparent and user-owned scaling solution. By combining advanced zero-knowledge technology with a fair launch model and stablecoin-based fees, it seeks to create a more accessible and community-centric environment for the next generation of decentralized finance and web applications. Детальніше

Чи є ZKFair (ZKF) хорошою інвестицією?

Чи буде ZKFair (ZKF) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в ZKFair (ZKF) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі ZKF на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
ZKF
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з ZKFair (ZKF)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте ZKFair (ZKF), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте ZKFair (ZKF) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте ZKFair (ZKF) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки ZKFair (ZKF)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу ZKFair (ZKF).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для ZKFair (ZKF).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для ZKFair (ZKF).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте ZKFair (ZKF) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі ZKFair (ZKF), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати ZKF після покупки?

Після купівлі ZKF ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

ZKFair (ZKF) Поширені запитання

ZKFair is the first community-governed ZK-Rollup Layer 2 (L2) network. It is built using Polygon CDK for its execution environment and Celestia DA for data availability. The infrastructure is powered by Lumoz, a ZK-Rollup-as-a-Service (ZK-RaaS) provider. By combining these technologies, ZKFair provides a high-performance, scalable environment for decentralized applications while ensuring data integrity and availability through a modular architecture.
ZKFair is a 100% community-driven project that lacks a traditional corporate or founder-led structure. Technical support is provided by the Lumoz team. This decentralized approach is intentional, aiming to align with the project's "Fair Launch" ethos. Governance is handled by the community, moving away from centralized control typical of many VC-backed projects to ensure that the network's direction and profits benefit the users.
The project addresses perceived "unfairness" in the L2 space, where centralized teams often retain high fees. ZKFair distributed 100% of its 10 billion ZKF token supply to the community via a Gas Fee Airdrop and loyalty rewards, with no tokens reserved for the team or investors. Furthermore, the network shares 100% of its gas fee profits with the community, ensuring a transparent and equitable distribution of value.
Unlike most Layer 2 networks that use ETH as a native gas token, ZKFair uses the stablecoin USDC for gas fees. This ensures that transaction costs remain predictable and stable regardless of market volatility. Users can bridge USDC to the network using the official ZKFair bridge or third-party providers. To use the network, users can manually configure their wallets with the RPC URL (https://rpc.zkfair.io) and Chain ID 42766.
Staking ZKF allows users to receive voZKF, which represents their voting power. Stakers benefit from a gas fee sharing model where 75% of the total network profits are distributed to them. Additionally, stakers gain access to ecosystem airdrops from new projects launching via the ZKFair "Fair Launchpad." The amount of voZKF and rewards earned increases based on the duration for which the tokens are locked, up to a maximum of 48 months.
ZKF can be traded on major exchanges such as LBank, as well as decentralized platforms like Sideswap. The 2025 roadmap focuses on technical decentralization and interoperability. Key initiatives include a Decentralized Prover Network, which allows the community to run provers, and the implementation of NCRC 2.0 (Native Cross Rollup Communication) to facilitate atomic, seamless interactions between ZKFair and other Layer 2 networks.

Як купити інші криптоактиви