Project Merlin (MRLN)

Як купити Project Merlin (MRLN) на LBank

Дізнайтеся, як купити Project Merlin (MRLN) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити MRLN на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити MRLN на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі MRLN на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі MRLN.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею Project Merlin (MRLN) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею Project Merlin (MRLN) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити MRLN за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити Project Merlin на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання Project Merlin є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на Project Merlin на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в Project Merlin.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати Project Merlin на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть Project Merlin, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
854 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
406 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1325.93 USDT
55.000 - 1336.537USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке Project Merlin (MRLN)?

Project Merlin is a decentralized Web3 ecosystem designed to support the entire lifecycle of blockchain startups, from initial concept to community growth and project execution. Launched as a modular infrastructure, it provides a comprehensive suite of tools for entrepreneurs, investors, and contributors within a single unified framework. The ecosystem is built around four primary platforms. The first is a crowdfunding platform that uses a system called Raven Messages for structured project submissions and decentralized funding cycles. The second is a freelance marketplace known as Freelify.io, which connects blockchain projects with specialized talent. The third is a community engagement hub called Taskium.io, which uses gamified tasks to encourage participation. The fourth is an IDO launchpad named Funddex.io, which assists projects in launching their tokens and establishing on-chain liquidity. Technologically, Project Merlin is a multichain environment that supports both Ethereum Virtual Machine and Solana Virtual Machine chains, including networks like Arbitrum, Polygon, and Solana. It incorporates advanced features such as ZK-Rollups for scalability, decentralized oracles, and a cross-chain bridge to facilitate movement across different blockchains. The project also features specialized grant systems, referred to as the Camelot and Excalibur systems, which distribute funding to selected projects based on decentralized voting results. Governance is a core component of the project, managed by a Decentralized Autonomous Organization. Holders of the native utility token, known as MRLN, can participate in decision-making processes, vote on project proposals, and access platform services. The ecosystem also utilizes Non-Fungible Tokens for governance rights and as access credentials. A notable feature is the Vote2Earn mechanism, which rewards community members with tokens for participating in governance activities. Additionally, the project mentions an AI component called Merlin Spirit AI, which is designed to provide evaluation and suggestions when the community lacks consensus during voting. The MRLN token serves as the functional currency for the ecosystem. It is used for paying application fees for funding, hiring freelancers, and accessing exclusive opportunities within the launchpad. Revenue for the platform is generated through submission fees, service charges from the various modules, and royalties from NFT sales, all of which are directed into a treasury to fund operations and community rewards. Overall, Project Merlin aims to create a self-sustaining environment that eliminates the need for fragmented third-party services in the Web3 space. Детальніше

Чи є Project Merlin (MRLN) хорошою інвестицією?

Чи буде Project Merlin (MRLN) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в Project Merlin (MRLN) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі MRLN на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
MRLN
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з Project Merlin (MRLN)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте Project Merlin (MRLN), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте Project Merlin (MRLN) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте Project Merlin (MRLN) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки Project Merlin (MRLN)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу Project Merlin (MRLN).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для Project Merlin (MRLN).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для Project Merlin (MRLN).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте Project Merlin (MRLN) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі Project Merlin (MRLN), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати MRLN після покупки?

Після купівлі MRLN ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

Project Merlin (MRLN) Поширені запитання

They are entirely separate projects. Merlin Chain (MERL) is a Bitcoin Layer 2 solution focusing on ZK-rollups and Bitcoin scalability. Project Merlin (MRLN) is a multi-chain DAO ecosystem specializing in project incubation, decentralized crowdfunding via Raven Message, and service marketplaces like Freelify and Taskium.
MRLN is a utility token with multiple ecosystem functions. It is used to pay submission fees for Raven Message project proposals and acts as the currency for hiring on the Freelify.io marketplace. Additionally, it is required for DAO governance voting and for purchasing Community NFTs, which grant holders access to the ecosystem's decision-making processes.
The Vote2Earn system rewards Community NFT holders for participating in proposal reviews. Users earn points for active involvement, which are converted into quarterly MRLN rewards. Furthermore, the Merlin Spirit AI serves as a technical fallback; if the community fails to reach consensus on funding after several cycles, this automated system makes decisions based on pre-set quality metrics to ensure operational continuity.
Security is prioritized through a multi-sig treasury and a non-custodial bridge architecture. To further verify the protocol's integrity, full third-party audits are scheduled for completion by Q2 2025 through leading security firms. The project enhances transparency by pursuing listings on reputable global platforms such as LBank and utilizing secure infrastructure to mitigate risks.
The Project Merlin ecosystem is rolling out in phases according to its roadmap. Freelify.io, the freelance marketplace, is expected to enter beta in Q3 2025. Taskium.io, the engagement hub, is scheduled for Q4 2025. Finally, the Funddex.io launchpad is targeted for full integration by early 2026, providing a comprehensive suite for decentralized collaboration and funding.
Project Merlin operates as a multi-chain ecosystem, primarily leveraging Arbitrum for its DAO logic. The platform includes the Merlin Bridge, allowing users to move assets between Arbitrum, BNB Chain, and upcoming Solana (SVM) integrations. To participate in governance, users must link a Community NFT to their account; however, transferring this NFT during an active voting cycle will temporarily pause the user’s status.

Як купити інші криптоактиви