NOTAI (NOTAI)

Як купити NOTAI (NOTAI) на LBank

Дізнайтеся, як купити NOTAI (NOTAI) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити NOTAI на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити NOTAI на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі NOTAI на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі NOTAI.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею NOTAI (NOTAI) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею NOTAI (NOTAI) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити NOTAI за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити NOTAI на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання NOTAI є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на NOTAI на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в NOTAI.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати NOTAI на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть NOTAI, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1079.70 USDT
55.000 - 1088.000USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money
CH
ChaudharyPlatform
1078 min | 100%
1.02 USD
2500.5859 USDT
50.00 - 2550.59USD
Payoneer
PA
Payoneer/Airwallex 24/7
557 min | 100%
1.02 USD
1500.4644 USDT
100.00 - 1530.47USD
Payoneer

Що таке NOTAI (NOTAI)?

NOTAI is an artificial intelligence-driven Web3 infrastructure project designed to bridge the gap between traditional internet users and decentralized technologies. The project is primarily known for its SuperApp built within the Telegram messaging platform, leveraging the TON blockchain to provide a seamless entry point for a global audience. Its core mission is to simplify the complexities of blockchain and AI tools for everyday individuals and businesses. The platform offers a suite of AI-powered products, including a social assistant that helps users manage social media tasks, generate content, and automate scheduling. For decentralized finance enthusiasts, NOTAI provides an AI portfolio management tool that uses automated protocols to assist with strategy and risk assessment without requiring deep technical knowledge. It also includes an AI-driven launchpad, which grants users access to early-stage Web3 projects. A significant part of the project is its educational and gamified approach. Through its Telegram mini-app, users can participate in quests and tasks to learn about blockchain technology and earn rewards. This method is designed to increase user engagement by making the learning process interactive and accessible to those without a technical background. The NOTAI token is the native utility asset of the ecosystem. It is used to unlock premium AI services, pay for subscription-based products, and facilitate community participation. Users can also stake the token to receive rewards or use it to gain priority access to new project launches on the platform. Additionally, the token is used for in-app transactions and features within the Telegram ecosystem. By integrating account abstraction, NOTAI allows users to interact with decentralized tools using familiar interfaces, such as their Telegram username, which simplifies the experience for those new to the space. The team behind the project includes experts from various technology and financial industries, working alongside strategic partners in the blockchain and artificial intelligence sectors to expand the ecosystem. Детальніше

Чи є NOTAI (NOTAI) хорошою інвестицією?

Чи буде NOTAI (NOTAI) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в NOTAI (NOTAI) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі NOTAI на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
NOTAI
Дата
2026-10-23
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з NOTAI (NOTAI)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте NOTAI (NOTAI), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте NOTAI (NOTAI) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте NOTAI (NOTAI) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки NOTAI (NOTAI)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу NOTAI (NOTAI).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для NOTAI (NOTAI).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для NOTAI (NOTAI).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте NOTAI (NOTAI) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі NOTAI (NOTAI), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати NOTAI після покупки?

Після купівлі NOTAI ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

NOTAI (NOTAI) Поширені запитання

NOTAI is an AI-powered Web3 SuperApp built on the TON (The Open Network) blockchain. It functions as an infrastructure bridge between Web2 and Web3, providing users with an AI-driven Launchpad, DeFi tools like staking and farming, and social gaming integrations directly within Telegram. Although it shares the TON ecosystem and a similar naming convention with Notcoin, they are distinct projects. While Notcoin pioneered the tap-to-earn model as a game, NOTAI focuses on integrating artificial intelligence with decentralized finance and launchpad services.
The $NOTAI token serves several key functions within its ecosystem. It is used for staking, which allows holders to earn rewards and gain priority access to the NOTAI Launchpad for early-stage project offerings. It also acts as a payment method for premium AI products and services within the SuperApp. Additionally, the token facilitates in-app transactions, including gas fees through account abstraction and various in-game purchases. This multi-faceted utility ensures the token is central to both the platform's DeFi offerings and its AI-driven service suite.
Participation in NOTAI airdrops and earning programs generally involves engaging with the project's Telegram ecosystem. Users typically start by joining the official NOTAI Telegram bot and completing specific Social Quests, such as following social media accounts and joining community groups. The platform also features a tap-to-earn mini-game where users can accumulate rewards through active play. Furthermore, a referral system allows users to earn more by inviting friends. To claim earned tokens, users need a TON-compatible wallet and a small amount of TON for network fees.
$NOTAI is the standard, liquid utility token that can be traded on exchanges or used within the app. In contrast, $veNOTAI (vote-escrowed NOTAI) is a non-transferable token received when a user locks their $NOTAI for a specific duration. Holding $veNOTAI represents the user’s voting power within the project's governance system, allowing them to participate in protocol decisions. Additionally, $veNOTAI is used to maximize staking yields and provides enhanced benefits compared to holding the standard liquid token, incentivizing long-term commitment to the ecosystem.
The $NOTAI token is available on several major centralized exchanges, including LBank, as well as various decentralized exchanges across the TON and BNB Chain networks. Regarding security, the project prioritizes user safety and has undergone smart contract audits by reputable third-party security firms such as Hacken and SolidProof. These audits are intended to verify the integrity of the code and the safety of the platform's DeFi tools. Users are encouraged to review the latest audit reports available through official project channels to confirm contract security.
NOTAI is a cross-chain project with a presence on both the TON (The Open Network) and BNB Chain (BSC). The Telegram mini-app and many social features primarily operate on the TON network. However, many liquidity pools and initial distribution events occurred on the BNB Chain. Users should choose the network based on their specific needs; for example, TON is often preferred for bot interaction and ecosystem gaming, while BSC is frequently used for trading activities. Bridges are available to help users move their tokens between these two supported chains.

Як купити інші криптоактиви