MEMENTO•MORI (Runes) (MORI)

Як купити MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) на LBank

Дізнайтеся, як купити MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити MORI на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити MORI на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі MORI на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі MORI.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити MORI за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити MEMENTO•MORI (Runes) на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання MEMENTO•MORI (Runes) є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на MEMENTO•MORI (Runes) на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в MEMENTO•MORI (Runes).

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати MEMENTO•MORI (Runes) на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть MEMENTO•MORI (Runes), який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
854 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
1090 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1325.93 USDT
55.000 - 1336.537USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке MEMENTO•MORI (Runes) (MORI)?

Memento Mori, identified by the token symbol mori, is a cryptocurrency project built on the Bitcoin blockchain using the Runes protocol. It is categorized as a memecoin within the Bitcoin Layer 1 ecosystem. The project gained significant attention due to its direct association with Casey Rodarmor, the developer who created both the Ordinals and Runes protocols. The token was officially minted on Halloween, a date chosen to align with its name. Memento Mori is a Latin phrase that translates to remember you must die, serving as a reflection on the inevitability of death. During its initial launch phase, the high demand for minting the token contributed to a notable increase in transaction fees on the Bitcoin network. In terms of distribution, approximately half of the total token supply was allocated via an airdrop to subscribers of the Hell Money Patreon, a community and podcast co-hosted by Rodarmor. This distribution method helped establish an initial base of holders within the established Ordinals and Runes community. The project is described as being community-run and does not claim to offer specific technical utility or a formal roadmap. Like many tokens in the meme category, its value and development are primarily driven by cultural relevance, community engagement, and its connection to the creator of the underlying protocol. While it does not have a dedicated functional purpose within a decentralized application, it represents an early and high-profile example of the Runes protocol being used for community-centric token launches on Bitcoin. The token is available for trading on several centralized and decentralized platforms that support the Runes standard. Despite the lack of formal utility, it remains a point of interest for participants in the Bitcoin-native digital asset space due to its origin and the cultural themes it explores. Детальніше

Чи є MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) хорошою інвестицією?

Чи буде MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі MORI на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
ORDI
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з MEMENTO•MORI (Runes) (MORI)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте MEMENTO•MORI (Runes) (MORI), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки MEMENTO•MORI (Runes) (MORI)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу MEMENTO•MORI (Runes) (MORI).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для MEMENTO•MORI (Runes) (MORI).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для MEMENTO•MORI (Runes) (MORI).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі MEMENTO•MORI (Runes) (MORI), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати MORI після покупки?

Після купівлі MORI ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) Поширені запитання

MEMENTO•MORI was personally etched and deployed by Casey Rodarmor, the creator of the Bitcoin Runes and Ordinals protocols. It is widely regarded as "the creator’s coin." Unlike other Runes created by the community, this is the first token Rodarmor launched himself, giving it a unique status of digital provenance. Its significance stems from its historical connection to the protocol's origin, similar to how a first edition of a book is valued.
The total supply of MORI is 100,000,000 tokens. The distribution was split equally into two halves. 50% of the supply (50 million tokens) was airdropped to subscribers of the Hell Money Podcast Patreon on Halloween 2024. The remaining 50% was made available through an open mint process on the same day. This public etching event was highly anticipated, leading to significant activity and a massive gas war on the Bitcoin network.
The official stance from Casey Rodarmor and the community is that there is no utility and no roadmap for the project. MEMENTO•MORI functions as a community-run meme coin. Its purpose is to reflect the philosophical concept of "memento mori," which translates to "remember you must die." The token's value is derived from its cultural standing, its direct connection to the protocol's creator, and its historical position within the Bitcoin ecosystem.
As a Bitcoin Rune, MORI is traded on platforms that support the Runes protocol. This includes major decentralized marketplaces and centralized exchanges like LBank. For trading and holding the asset, users typically utilize reputable Bitcoin-compatible wallets that support the Layer 1 Runes standard. Users should ensure their chosen platform or wallet is compatible with the Bitcoin UTXO-based model used by the Runes protocol.
The Hell Money podcast serves as the central community hub for the project. It is hosted by Casey Rodarmor and Erin, and it was the primary platform where the token was first announced. Most project updates, community discussions, and philosophical context regarding the token are shared via the podcast's episodes, their Patreon community, and associated social media accounts. It remains the most direct source of information for the MORI community.
The Runes protocol, which MORI utilizes, is designed to be more efficient than the BRC-20 standard. While BRC-20 tokens can sometimes clog the network with unnecessary data, Runes use a UTXO-based model. This technical approach allows tokens to be transferred and managed more cleanly on the Bitcoin Layer 1 blockchain. This makes MORI part of a more technically streamlined and optimized token standard compared to previous iterations on Bitcoin.

Перетворіть MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) на інші ресурси

Придбавши MEMENTO•MORI (Runes) (MORI), ви можете обміняти його на фіатні або інші криптовалюти. LBank пропонує понад 200 MEMENTO•MORI (Runes) (MORI) торгових пар, що полегшує вхід на ринок і вихід з нього.

Спотовий ринокФ'ючерсний ринок

Як купити інші криптоактиви