shib3l (SHIB3L)

Як купити shib3l (SHIB3L) на LBank

Дізнайтеся, як купити shib3l (SHIB3L) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити SHIB3L на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити SHIB3L на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі SHIB3L на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі SHIB3L.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею shib3l (SHIB3L) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею shib3l (SHIB3L) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити SHIB3L за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити shib3l на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання shib3l є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на shib3l на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в shib3l.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати shib3l на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть shib3l, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
588 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
345 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1271.37 USDT
55.000 - 1281.540USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке shib3l (SHIB3L)?

It appears there might be a misunderstanding or a typo in the token name "shib3l". The search results predominantly point to information about "Shiba Inu" (SHIB), which is a well-known decentralized cryptocurrency. Some listings for "SHIB3L" exist on exchanges, but these generally indicate a leveraged token, such as "3X Long SHIB", which is a financial product derived from Shiba Inu, rather than a separate project named "shib3l". Therefore, the following summary focuses on Shiba Inu (SHIB), as it aligns with the context of a crypto/Web3 project. Shiba Inu (SHIB) is a decentralized cryptocurrency that was created in August 2020 by an anonymous developer known by the pseudonym "Ryoshi". It was conceived as an experiment in decentralized spontaneous community building and draws inspiration from the Shiba Inu dog breed, which also serves as its mascot. Shiba Inu is often categorized as a "meme coin," a type of cryptocurrency that often originates from internet trends or jokes but gains value through community interest. Despite its meme coin origins, the Shiba Inu project has expanded into a broader ecosystem. This ecosystem includes additional tokens such as LEASH and BONE, and a forthcoming token called TREAT. These tokens serve various functions within the ecosystem, including supporting governance and functionality. The project also features ShibaSwap, a decentralized exchange that allows users to engage in activities like staking and providing liquidity to earn rewards. Shiba Inu's ecosystem also encompasses NFT initiatives, offering collectible digital assets. The project is actively developing Shibarium, a layer-two blockchain designed to reduce network congestion and improve transaction efficiency on the Ethereum network. The Shiba Inu community, known as the "ShibArmy," plays a central role in the project's development and governance, with holders being able to participate in decisions through a decentralized autonomous organization (DAO). This decentralized governance allows token holders to vote on proposals and suggest new features, influencing the future direction of the project. Shiba Inu can be used for payments and trading, and it aims to offer utilities beyond its initial meme token status. Детальніше

Чи є shib3l (SHIB3L) хорошою інвестицією?

Чи буде shib3l (SHIB3L) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в shib3l (SHIB3L) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі SHIB3L на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
SHIB3L
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з shib3l (SHIB3L)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте shib3l (SHIB3L), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте shib3l (SHIB3L) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте shib3l (SHIB3L) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки shib3l (SHIB3L)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу shib3l (SHIB3L).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для shib3l (SHIB3L).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для shib3l (SHIB3L).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте shib3l (SHIB3L) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі shib3l (SHIB3L), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати SHIB3L після покупки?

Після купівлі SHIB3L ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

shib3l (SHIB3L) Поширені запитання

SHIB3L is a leveraged token designed to amplify the price movements of Shiba Inu (SHIB). It is typically a "3x Long SHIB" token, meaning it aims to provide three times the daily percentage change of SHIB's price movement. For example, if SHIB increases by 1%, SHIB3L is designed to increase by 3%.
Leveraged tokens such as SHIB3L are ERC-20 tokens that offer magnified exposure to an underlying asset without requiring users to manage margin or worry about liquidation risks directly. They typically utilize derivatives, like a basket of futures contracts, and employ an automatic rebalancing mechanism to maintain their target leverage ratio. This rebalancing usually occurs daily or when the underlying asset's price changes significantly. When the price of the underlying asset (SHIB, in this case) goes up, profits are reinvested; if it goes down, a portion of the tokens might be sold to cover losses and maintain the leverage.
SHIB is the native, decentralized meme coin of the Shiba Inu ecosystem, operating on the Ethereum network. It has its own ecosystem including ShibaSwap, NFTs, and other tokens. SHIB3L, on the other hand, is a derivative product—a leveraged token—whose value is derived from SHIB's price movements. It does not represent direct ownership of SHIB but rather a leveraged position on its price.
The primary benefit is the potential for amplified profits from SHIB's price movements. Leveraged tokens offer simplified trading compared to traditional margin trading, as they manage collateral and liquidation risks internally. They allow traders to gain leveraged exposure without needing to understand complex margin calls.
Leveraged tokens, including SHIB3L, carry significant risks: losses are magnified if the market moves against the position. Due to frequent rebalancing, especially in volatile or sideways markets, leveraged tokens can experience "volatility decay," causing their value to erode over time. This makes them unsuitable for long-term holding and generally designed for short-term trading. The actual long-term performance may also diverge significantly from the underlying asset due to compounding.
SHIB3L is listed on various cryptocurrency exchanges. For example, it is available for trading on platforms like LBank, typically paired with USDT (Tether). Users should always verify the availability on their preferred exchange.

Перетворіть shib3l (SHIB3L) на інші ресурси

Придбавши shib3l (SHIB3L), ви можете обміняти його на фіатні або інші криптовалюти. LBank пропонує понад 200 shib3l (SHIB3L) торгових пар, що полегшує вхід на ринок і вихід з нього.

Спотовий ринокФ'ючерсний ринок

Як купити інші криптоактиви