Kyros (KYROS)

Як купити Kyros (KYROS) на LBank

Дізнайтеся, як купити Kyros (KYROS) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити KYROS на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити KYROS на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі KYROS на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі KYROS.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею Kyros (KYROS) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею Kyros (KYROS) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити KYROS за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити Kyros на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання Kyros є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на Kyros на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в Kyros.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати Kyros на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть Kyros, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
446 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
516 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1028.31 USDT
55.000 - 1036.536USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке Kyros (KYROS)?

Kyros is a liquid restaking protocol operating on the Solana blockchain. Its main objective is to enhance the returns from staked assets by consolidating staking rewards, Maximal Extractable Value (MEV) rewards, and restaking rewards into a single liquid token. The project aims to establish itself as a primary yield layer within the Solana ecosystem, providing a more adaptable, composable, and efficient staking system. Kyros converts traditional staked assets like SOL and JitoSOL into liquid restaked assets, specifically kySOL and kyJTO. kySOL is designed as a yield-bearing asset that allows users to accrue combined rewards while maintaining asset liquidity. This liquidity enables kySOL to be utilized across various decentralized finance (DeFi) applications. The KYROS token functions as the governance token for the Kyros ecosystem. It grants the community the ability to influence key decisions and the future direction of the protocol. Kyros employs a futarchy governance model through MetaDAO, where decisions are made using prediction markets. Kyros collaborates with a network of partners within the Solana ecosystem, including those involved in DeFi, validators, and liquidity providers such as Jito, SwissBorg, Kamino, and Raydium. The protocol is committed to making yield opportunities on Solana more accessible, improving on-chain security, and incentivizing active participation within the Web3 space. Детальніше

Чи є Kyros (KYROS) хорошою інвестицією?

Чи буде Kyros (KYROS) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в Kyros (KYROS) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі KYROS на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
KYROS
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з Kyros (KYROS)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте Kyros (KYROS), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте Kyros (KYROS) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте Kyros (KYROS) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки Kyros (KYROS)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу Kyros (KYROS).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для Kyros (KYROS).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для Kyros (KYROS).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте Kyros (KYROS) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі Kyros (KYROS), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати KYROS після покупки?

Після купівлі KYROS ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

Kyros (KYROS) Поширені запитання

Kyros (KYROS) is a Solana-based liquid restaking protocol designed to maximize staking rewards for assets like SOL and JitoSOL. It achieves this through MEV (Maximal Extractable Value) optimization and integrated DeFi strategies. The protocol allows users to earn uncapped yield on their staked assets without sacrificing liquidity. Additionally, Kyros enables other services to enhance their security by leveraging Solana's robust infrastructure through its Node Consensus Networks, fostering a more secure and efficient blockchain environment.
The KYROS token serves multiple crucial functions within its ecosystem. Primarily, it acts as the governance token, empowering holders to participate in key decisions such as validator selection, yield strategy formulation, and overall protocol upgrades. Secondly, KYROS is integral to the incentive structure, rewarding users who engage in restaking SOL, JitoSOL, or contribute to liquidity pools. A portion of network fees and MEV yield generated by the protocol is also redistributed directly to KYROS stakers. Finally, KYROS can be utilized as collateral or a source of liquidity within various Solana-based DeFi protocols.
Kyros (KYROS) is scheduled for its official listing on October 9, 2025. This date signifies its transition into a fully functional ecosystem token, enabling both trading and governance capabilities. While details regarding specific trading platforms were not provided in the initial information, it is stated that KYROS tokens will be accessible for trading on decentralized exchanges, allowing a broad base of users to acquire and interact with the token.
kySOL and kyJTO are the primary liquid restaking tokens offered by the Kyros Protocol. kySOL is specifically designed to combine staking, MEV optimization, and restaking rewards for users holding SOL. Similarly, kyJTO provides native yield generation opportunities for JTO token holders within the Kyros ecosystem. Additionally, the protocol features kyKYROS, which is a liquid restaking token obtained by users depositing their KYROS tokens. Holding kyKYROS grants access to further incentives and potential future rewards within the platform.
The KYROS token operates under the SPL token standard with the ticker KYROS. Its initial total supply is set at 50,000,000 KYROS. The protocol incorporates a dynamic maximum supply, which can be minted via Futarchy through the MetaDAO. The initial distribution strategy is diverse: 25% is allocated to a Genesis Airdrop, another 25% for Future Community Rewards, 12% for allocations to BorgPad & SwissBorg Alpha, 12% for liquidity provision, 15% for contributors, and the remaining 11% for DAO Reserves.
Getting started with the Kyros protocol is a straightforward process designed for ease of access. Users can begin by connecting their preferred Web3 wallet, which typically includes options like Phantom or Backpack, to the Kyros platform. Once the wallet is successfully connected, users can proceed to deposit their desired assets, such as SOL or JTO. Following the deposit, these assets can then be restaked within the protocol to start earning rewards and participating in the Kyros ecosystem.

Як купити інші криптоактиви