Kinesis Velocity Token (KVT)

Як купити Kinesis Velocity Token (KVT) на LBank

Дізнайтеся, як купити Kinesis Velocity Token (KVT) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити KVT на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити KVT на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі KVT на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі KVT.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею Kinesis Velocity Token (KVT) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею Kinesis Velocity Token (KVT) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити KVT за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити Kinesis Velocity Token на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання Kinesis Velocity Token є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на Kinesis Velocity Token на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в Kinesis Velocity Token.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати Kinesis Velocity Token на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть Kinesis Velocity Token, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
1114 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
878 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1028.31 USDT
55.000 - 1036.536USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке Kinesis Velocity Token (KVT)?

The Kinesis Velocity Token, or KVT, is a digital asset within the Kinesis Monetary System. It is designed to provide holders with a share of the transaction fees generated across the entire Kinesis ecosystem. Specifically, KVT holders are entitled to a 20% proportionate share of all global transaction fees. This share is paid monthly in physical gold (KAU) and silver (KAG) digital currencies. The Kinesis Velocity Token has a finite supply, capped at 300,000 units. Its yield is directly linked to the activity and transaction volume within the Kinesis system. As more assets are purchased, traded, spent, or transferred, the fee pool grows, leading to a larger yield for KVT holders. Initially, KVT was an ERC-20 token on the Ethereum blockchain. However, it has since been migrated to the Stellar blockchain. This migration was implemented to enable faster transaction execution, lower fees, and near-instant settlement times, and also introduced divisibility for KVTs, allowing users to buy fractions of the token. The Kinesis Monetary System aims to combine traditional precious metals with modern digital finance. KVT was created in part to raise initial capital for the project. The KVT also serves as an access point to the Kinesis ecosystem, with future plans to expand its utility to unlock selected features and platform benefits. Детальніше

Чи є Kinesis Velocity Token (KVT) хорошою інвестицією?

Чи буде Kinesis Velocity Token (KVT) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в Kinesis Velocity Token (KVT) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі KVT на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
KVT
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з Kinesis Velocity Token (KVT)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте Kinesis Velocity Token (KVT), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте Kinesis Velocity Token (KVT) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте Kinesis Velocity Token (KVT) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки Kinesis Velocity Token (KVT)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу Kinesis Velocity Token (KVT).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для Kinesis Velocity Token (KVT).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для Kinesis Velocity Token (KVT).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте Kinesis Velocity Token (KVT) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі Kinesis Velocity Token (KVT), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати KVT після покупки?

Після купівлі KVT ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

Kinesis Velocity Token (KVT) Поширені запитання

The Kinesis Velocity Token (KVT) is a utility token that provides holders with a proportional 20% share of all aggregated transaction fees generated across the entire Kinesis Monetary System. This share is distributed monthly, paid in physically-backed digital gold (KAU) and silver (KAG) currencies. KVT acts as a participation mechanism in the growth and success of the Kinesis ecosystem.
KVT is distinguished by its finite supply of 300,000 tokens, which cannot be increased, making it a scarce digital asset. Its primary allure is the revenue-generating opportunity it offers, directly linked to the Kinesis ecosystem's growth and transaction volume. Holders receive a yield paid out in physical gold and silver, providing a unique blend of digital asset utility and tangible commodity exposure. This scarcity combined with real-world yield in precious metals sets it apart.
KVT holders receive a proportional share from 20% of all transaction fees generated throughout the Kinesis Monetary System. This yield is distributed monthly in KAU (digital gold) and KAG (digital silver). The amount received is directly based on the exact quantity of KVT held. There is no minimum holding duration required to qualify for the monthly payout, allowing for flexible participation.
No, the KVT token itself is not directly backed by a physical asset. Instead, KVT provides its holders with a share in the revenue generated by the Kinesis digital currencies, which are physically backed by allocated gold and silver. This means KVT's value is tied to the performance and transaction volume of the underlying physically-backed monetary system, rather than being a direct claim on physical metal.
Initially, KVT was an ERC20 token on the Ethereum network. However, it has been migrated to the Stellar network. This move was made to enhance transaction speed, reduce fees, and improve divisibility. KVT can be stored in any Stellar-compatible external wallets. For those who held KVT in their Kinesis account or an associated external wallet, the migration to the Stellar network was handled automatically.
Kinesis offers KVT alongside its digital currency yields because they tap into different allocations of the transaction fees generated within the Kinesis Monetary System. While Kinesis currencies provide yields to their holders, KVT grants a share of a separate 20% fee pool. This allows for diversified participation. To potentially maximize overall yield opportunities, Kinesis suggests engaging with both KVT and the Kinesis currency offerings.

Як купити інші криптоактиви