GoldenBoys (GOLD)

Як купити GoldenBoys (GOLD) на LBank

Дізнайтеся, як купити GoldenBoys (GOLD) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити GOLD на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити GOLD на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі GOLD на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі GOLD.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею GoldenBoys (GOLD) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею GoldenBoys (GOLD) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити GOLD за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити GoldenBoys на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання GoldenBoys є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на GoldenBoys на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в GoldenBoys.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати GoldenBoys на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть GoldenBoys, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
489 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
861 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.015 USD
500.56 USDT
55.000 - 504.000USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке GoldenBoys (GOLD)?

GoldenBoys, also known by its token symbol GOLD, is a Web3 project focused on decentralized finance, or DeFi. It is built on Basechain and aims to utilize the Balancer finance ecosystem. The project combines practical DeFi utility with an element of memetic energy and community engagement. A central figure behind the GoldenBoys project is referred to as "Humpy," described as a significant individual in the DeFi space and a notable governor within the Balancer DAO. Humpy is credited with guiding the project and managing the initial distribution of the GOLD tokens. The GOLD token has a set maximum supply of 1,000,000 tokens. Its design principles include a low inflation rate and mechanisms such as token burns, which are intended to provide sustainable returns for holders. The project also focuses on reducing the risk of impermanent loss within its liquidity pools. A part of the token supply is designated for the team and is subject to a time-locked vesting contract. The creator of the token holds considerable governance tokens in Balancer, which allows for the development of specialized DeFi products related to GOLD. The GOLD token's contract has been renounced, and its initial liquidity pool was set up on Balancer Finance. Ongoing development includes the creation of smart contracts to introduce yield farming opportunities on Basechain. It has been noted that the token contract features a self-destruct function, which could remove stored data, and a blocklist capability that can restrict transfers for specific addresses. Separately, a group identified as "Golden Boys" participated in a governance debate within Compound Finance. They had proposed a new token, "goldCOMP," but later withdrew it in favor of a community-supported alternative, demonstrating their involvement in wider DeFi governance matters. Детальніше

Чи є GoldenBoys (GOLD) хорошою інвестицією?

Чи буде GoldenBoys (GOLD) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в GoldenBoys (GOLD) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі GOLD на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
GOLD
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з GoldenBoys (GOLD)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте GoldenBoys (GOLD), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте GoldenBoys (GOLD) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте GoldenBoys (GOLD) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки GoldenBoys (GOLD)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу GoldenBoys (GOLD).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для GoldenBoys (GOLD).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для GoldenBoys (GOLD).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте GoldenBoys (GOLD) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі GoldenBoys (GOLD), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати GOLD після покупки?

Після купівлі GOLD ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

Докладніше про GoldenBoys (GOLD)

Більше

GoldenBoys (GOLD) Поширені запитання

GoldenBoys aims to provide a robust DeFi utility token that leverages a leading finance ecosystem. It addresses the need for unique yield farming opportunities while specifically mitigating impermanent loss, a common concern for liquidity providers. Blockchain technology is appropriate because it enables the decentralized, transparent, and secure operation of these yield farming mechanisms and liquidity pools, ensuring trustless interactions and immutable records of transactions and token burns, which are crucial for the project's value retention strategy.
GoldenBoys (GOLD) is a DeFi utility token established on Basechain. Its primary purpose is to integrate with a prominent finance ecosystem, creating specialized liquidity farming opportunities. It's designed to be a core asset for users seeking yield in decentralized finance, offering unique features like mitigation of impermanent loss. The token underpins a system focused on value retention through a fixed supply and scheduled token burns, contributing to a stable and rewarding environment for its participants.
GoldenBoys (GOLD) distinguishes itself through several key features. Its creator reportedly holds significant governance tokens in a major DeFi protocol, potentially enabling unique product development. The project emphasizes a fixed token supply, regular monthly burns to manage inflation, and low token emissions, all aimed at maximizing value retention. Furthermore, it focuses on mitigating impermanent loss within its robust liquidity pools, providing a more stable and less risky environment for liquidity providers compared to many high-yield DeFi alternatives.
GoldenBoys (GOLD) is designed to mitigate impermanent loss through its robust liquidity pools. While the exact technical mechanisms aren't fully detailed, the project explicitly states its approach offers less risk compared to many other high-yield DeFi coins. This focus suggests strategic pool construction and potentially specific weighting within the integrated finance ecosystem it leverages, aiming to stabilize asset ratios and protect liquidity providers from significant value fluctuations that often lead to impermanent loss in volatile markets.
GoldenBoys (GOLD) is structured as a DeFi utility token with a fixed supply, promoting scarcity and value. A notable aspect of its tokenomics is the low team vesting, indicating a commitment to broader distribution. To counteract inflation and enhance value retention, the project implements monthly token burns. The utility of GOLD lies in its role within the yield farming ecosystem, allowing holders to earn substantial Annual Percentage Rates (APR) by staking their tokens in liquidity pools, thereby contributing to the project's decentralized finance functionalities.
GoldenBoys (GOLD) holders can access attractive yield opportunities primarily through staking their tokens in Liquidity Pools (LPs). By providing liquidity, users are able to earn premium tokens, indicating rewards beyond the base asset. These staking opportunities are typically found on top decentralized finance platforms that support the project's integrated ecosystem. The project aims to offer substantial APR, making it an appealing option for those looking to maximize returns within the DeFi space, especially given its focus on impermanent loss mitigation.

Як купити інші криптоактиви