DOLZ.io (DOLZ)

Як купити DOLZ.io (DOLZ) на LBank

Дізнайтеся, як купити DOLZ.io (DOLZ) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити DOLZ на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити DOLZ на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі DOLZ на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі DOLZ.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею DOLZ.io (DOLZ) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею DOLZ.io (DOLZ) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити DOLZ за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити DOLZ.io на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання DOLZ.io є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на DOLZ.io на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в DOLZ.io.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати DOLZ.io на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть DOLZ.io, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
DI
Digital assets
667 min | 100%
1.008 USD
1172.35 USDT
10.000 - 1181.728USD
Bank Transfer
ABA (Cambodia)
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1079.70 USDT
55.000 - 1088.000USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money
CH
ChaudharyPlatform
827 min | 100%
1.02 USD
2500.5859 USDT
50.00 - 2550.59USD
Payoneer

Що таке DOLZ.io (DOLZ)?

DOLZ.io is a Web3 project that focuses on the intersection of adult entertainment, virtual reality, and blockchain technology. The project aims to build a specialized metaverse for collectors and gamers by integrating digital trading cards and immersive VR experiences into a decentralized ecosystem. The core of the project revolves around its utility token, known as DOLZ. This token serves as the primary currency within the platform, enabling users to participate in various activities. One of the main components of the ecosystem is iStripper, a platform where users collect digital cards that feature exclusive video content. By utilizing blockchain technology, these cards are issued as non-fungible tokens or NFTs, which grants collectors verifiable ownership and the ability to trade their assets securely on a dedicated marketplace. In addition to card collecting, DOLZ.io features VR Paradise, which is described as a virtual reality strip club and 3D metaverse. This environment allows users to interact with digital content in a more immersive way, using 3D items and mixed reality features. The project also incorporates a staking mechanism where token holders can lock their tokens to earn rewards, such as a secondary reward currency often used to redeem unique NFTs or unlock exclusive perks. The ecosystem is designed with several interactive features, including play-to-earn and watch-to-earn models. These systems reward users for engaging with games or viewing content within the metaverse. Furthermore, the token provides governance-like utility, offering fans the ability to vote on specific items or updates that affect the development of apps and games within the network. DOLZ.io operates across multiple blockchain networks, including Ethereum, Polygon, and Base, to ensure accessibility and efficiency for its users. By transforming traditional adult media into a collection-based digital economy, the project seeks to provide a transparent and secure environment where creators can be rewarded and users can maintain true ownership of their digital purchases. The platform also includes a VR showroom where collectors can display and share their most prized digital assets with others in the community. Детальніше

Чи є DOLZ.io (DOLZ) хорошою інвестицією?

Чи буде DOLZ.io (DOLZ) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в DOLZ.io (DOLZ) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі DOLZ на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
DOLZ
Дата
2026-10-23
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з DOLZ.io (DOLZ)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте DOLZ.io (DOLZ), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте DOLZ.io (DOLZ) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте DOLZ.io (DOLZ) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки DOLZ.io (DOLZ)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу DOLZ.io (DOLZ).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для DOLZ.io (DOLZ).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для DOLZ.io (DOLZ).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте DOLZ.io (DOLZ) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі DOLZ.io (DOLZ), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати DOLZ після покупки?

Після купівлі DOLZ ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

DOLZ.io (DOLZ) Поширені запитання

DOLZ.io is a specialized Web3 ecosystem and adult metaverse developed by Totem Media, the creators of iStripper. The project focuses on integrating high-quality erotic content with virtual reality (VR) and blockchain-based digital collectibles. It provides a platform where users can engage with immersive experiences and own unique digital assets within a decentralized environment.
$DOLZ is the core utility and fan token for the project. It is used to purchase NFT trading cards and 3D items, and serves as a governance token allowing holders to vote on decisions affecting future games and applications. Additionally, the token is used for staking and unlocking exclusive content or previews within the iStripper and VR Paradise platforms.
Users can stake their $DOLZ tokens or their NFT trading cards to earn rewards. Staking NFTs generates BabyDOLZ, a secondary reward currency used within the ecosystem. While BabyDOLZ cannot be traded on external exchanges, it is used to redeem unique NFT cards and obtain daily perks. The reward rate is determined by the rarity and serial number of the staked NFTs.
DOLZ is a multi-chain token that primarily operates on the Polygon and Ethereum blockchains, with support for the Base network. It is available for trading on major decentralized exchanges (DEXs) and prominent centralized exchanges such as LBank. To manage tokens, users must add the official contract address to their digital wallet while connected to the supported network.
To view the erotic shows and content linked to their NFTs, users must connect their crypto wallet to their iStripper account through the official DOLZ.io website. Once the wallet is successfully linked, the associated digital content automatically populates in the user's gallery for consumption on desktop or mobile streaming platforms.
The ecosystem utilizes 'Drops' for random releases at fixed prices and 'Auctions' for bidding on high-rarity items. Newly acquired cards often enter a 'Reveal Phase' where they show generic artwork. The final rarity and serial number are typically revealed within three working days, allowing owners to discover the specific value and attributes of their digital collectible.

Як купити інші криптоактиви