Crash On Base (CRASH)

Як купити Crash On Base (CRASH) на LBank

Дізнайтеся, як купити Crash On Base (CRASH) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити CRASH на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити CRASH на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі CRASH на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі CRASH.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею Crash On Base (CRASH) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею Crash On Base (CRASH) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити CRASH за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити Crash On Base на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання Crash On Base є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на Crash On Base на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в Crash On Base.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати Crash On Base на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть Crash On Base, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
1109 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
1131 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
DI
Digital assets
401 min | 100%
1.010 USD
1171.47 USDT
10.000 - 1181.728USD
Bank Transfer
ABA (Cambodia)

Що таке Crash On Base (CRASH)?

Crash On Base, represented by the ticker CRASH, is a cryptocurrency project built on the Base Layer 2 network. The project was conceived as a tribute to a prominent financial influencer and trader known as Crashius Clay, often referred to in the community as Crash. The core mission of the project is to honor his contributions to the financial world, specifically his history of providing market insights and successful trading calls across both traditional stocks and digital assets. The project was started by a developer known as Dicey, who launched the token through a fair launch process on the Base blockchain. Unlike many other projects in the space, it gained traction through organic community support rather than paid advertisements or external sponsorships. The narrative surrounding the project is centered on gratitude and the idea of sharing the success story of a trader who helped many individuals navigate the complexities of the market. Technically, Crash On Base is designed with features intended to promote community trust and long-term stability. The smart contract for the token has been renounced, and the liquidity is locked, which are common security measures in decentralized finance to prevent unauthorized changes to the code. Furthermore, the token is structured with no transaction taxes, which is intended to facilitate active use and movement within the ecosystem. A portion of the supply was historically allocated to the influencer whom the project honors, with a public commitment that those tokens would remain untouched to signify support for the project's longevity. Beyond its status as a tribute or memecoin, the project aims to integrate further into the Web3 and decentralized finance ecosystem. Its roadmap and descriptions suggest goals related to gamified finance, staking opportunities, and community governance. Users can engage with the token on decentralized exchanges such as Uniswap and BaseSwap. The project positions itself as a way for supporters to participate in the legacy of the Base chain while fostering a vibrant community of investors and enthusiasts who follow market-based narratives. The ultimate vision for Crash On Base is to establish a permanent presence as a key asset on its home blockchain, leveraging the low fees and security provided by the underlying network infrastructure. Детальніше

Чи є Crash On Base (CRASH) хорошою інвестицією?

Чи буде Crash On Base (CRASH) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в Crash On Base (CRASH) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі CRASH на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
CRASH
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з Crash On Base (CRASH)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте Crash On Base (CRASH), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте Crash On Base (CRASH) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте Crash On Base (CRASH) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки Crash On Base (CRASH)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу Crash On Base (CRASH).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для Crash On Base (CRASH).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для Crash On Base (CRASH).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте Crash On Base (CRASH) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі Crash On Base (CRASH), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати CRASH після покупки?

Після купівлі CRASH ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

Докладніше про Crash On Base (CRASH)

Більше

Crash On Base (CRASH) Поширені запитання

CRASH was created by a developer named Dicey as a tribute to the trader Crashius Clay. While it is not an official project launched by the influencer himself, a significant event occurred when 6.9% of the total supply was sent to his public wallet. He later acknowledged the project on social media and stated he would not sell his holdings, leading many in the community to view the token as being semi-officially endorsed or "blessed" by him.
There are several tokens with the name "Crash" across various blockchain networks. To ensure security and avoid potential scams, users must verify the specific contract address associated with the project on the Base network. The official contract address for this specific tribute token is 0x4dd9077269dd08899f2a9e73507125962b5bc87f. Verifying this address on a block explorer is the most reliable way to identify the correct asset.
CRASH features 0% buy and sell taxes. This lack of transaction fees at the smart contract level is a key feature for high-frequency traders and community members, as it allows for more efficient trading without losing a percentage of the transaction to the protocol. However, users should still be aware that standard network gas fees will apply when interacting with the blockchain.
Safety is a major priority for the project community. The developers have confirmed that the liquidity is locked and the smart contract has been renounced. Renouncing the contract means the creator no longer has the ability to modify the code, mint new tokens, or remove liquidity. These measures are designed to prevent "rug pulls" and provide greater transparency and security for holders.
The total supply of CRASH is 1 billion tokens. A notable portion of this, specifically 69 million tokens, is held in the public wallet of the influencer the project honors. The community frequently monitors the distribution of the supply to ensure the project remains decentralized and to track any community-led initiatives or potential burn events that could impact the token's ecosystem.
CRASH can be acquired on major centralized exchanges like LBank or through various decentralized exchanges on the Base network. To trade on decentralized platforms, users typically need to bridge assets to the network and connect a compatible wallet. It is highly recommended to use the official contract address when searching for the token on any platform to ensure you are trading the authentic asset.

Як купити інші криптоактиви