Blueprint (BP)

Як купити Blueprint (BP) на LBank

Дізнайтеся, як купити Blueprint (BP) на LBank, включаючи методи оплати, такі як кредитні та дебетові картки, Apple Pay та банківські перекази, а також процес покупки, підготовку та поширені запитання.

Крок 1
Завантажте програму LBank
Будь ласка, завантажте програму LBank і зареєструйтеся, щоб почати
Крок 2
Поповніть свій рахунок
Внесіть депозит, використовуючи бажаний спосіб оплати.
Крок 3
Виберіть свою криптовалюту
Виберіть криптовалюту, яку бажаєте придбати, серед понад 3 000 000 криптовалют, доступних на біржі LBank або Wallet.

Таблиця швидкого огляду інформації для прийняття рішення про покупку

Кредитна / дебетова картка

Кредитна / дебетова картка

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум 48 годин
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 10-15 USD
Підтримувані регіони
Залежить від регіону, фіатної валюти, банку-емітента та підтримки платіжного каналу
Банківський переказ / Місцевий переказ

Банківський переказ / Місцевий переказ

Комісія
Динамічні комісії
Час обробки
Залежить від способу оплати, деякі місцеві канали можуть бути швидшими
Мінімальна сума купівлі
Від прибл. 1-10 USD
Підтримувані регіони
Залежить від місцевих платіжних каналів

Три прості кроки, щоб купити BP на LBank

Зареєструйте акаунт LBank

Як купити BP на LBank: огляд підтримуваних способів оплати

Дізнайтеся про доступні способи оплати для купівлі BP на LBank, включаючи кредитні та дебетові картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay, PayPal та P2P, що допоможе вам швидко обрати найбільш зручний спосіб купівлі BP.

Кредитна / дебетова картка
Кредитна / дебетова картка
Час обробки: Зазвичай протягом 1 хвилини, максимум до 48 годин
Використовуйте картку Visa / Mastercard із підтримкою міжнародних онлайн-транзакцій, переконайтеся, що активовано 3D Secure; у разі помилки змініть банківську картку або спробуйте пізніше
Поширені причини помилок: Банк-емітент відхиляє транзакції з криптовалютою, недостатньо коштів, помилка перевірки 3D Secure, блокування системою ризик-контролю, регіон або платіжна система не підтримуються
Банківський переказ / Місцевий переказ
Банківський переказ / Місцевий переказ
Час обробки: Миттєво або протягом 1-3 робочих днів
Перевірте рахунок одержувача, референтний код та мережу переказу, а також здійсніть оплату з банківського рахунку, ім'я якого збігається з даними верифікації
Поширені причини помилок: Помилка в реквізитах одержувача або референтному коді, невідповідність імен, затримка банківської обробки, мережа переказу не підтримується

Яку підготовку потрібно пройти перед купівлею Blueprint (BP) на LBank?

Перегляньте заходи підготовки перед купівлею Blueprint (BP) на LBank, включаючи реєстрацію акаунта, верифікацію особи (KYC), методи оплати, доступність у регіоні та застереження перед купівлею, щоб допомогти вам успішно завершити процес купівлі BTC.

Кому підходить
Користувачі, які хочуть швидко купити BP за фіатну валюту
Список підготовки перед купівлею
Зареєструйтеся та увійдіть в акаунт
Пройдіть необхідну верифікацію KYC
Підготувати метод оплати
Переконайтеся в доступності у вашому регіоні,Перегляньте ліміти / комісії / час зарахування
Шлях користувача
Купити Крипто

Як купити Blueprint на LBank – покроковий посібник

Перш ніж почати, вирішіть, як ви хочете платити:

Платіть фіатом

Якщо ви новачок у криптовалюті, найпростішим способом придбання Blueprint є використання фіатної валюти (наприклад, доларів США, євро тощо). LBank підтримує різні способи оплати, включаючи дебетові картки, кредитні картки, банківські перекази та інші місцеві способи оплати, якщо вони доступні. Перед покупкою вам може знадобитися поповнити рахунок LBank.

Оплачуйте іншими криптовалютами

Якщо у вас уже є інші криптовалюти, ви можете обміняти їх на Blueprint на LBank. Будь ласка, переконайтеся, що LBank підтримує потрібну торгову пару (наприклад, Bitcoin (BTC)). LBank пропонує широкий вибір торгових пар, що дозволяє вам зручно конвертувати наявну криптовалюту в Blueprint.

LBank підтримує кілька способів оплати

Щоб придбати Blueprint на LBank, ви можете використовувати такі методи оплати:

Дебетова картка
Кредитна/дебетова картка
PayPal
Apple Pay
Google Pay

Керівництво по мобільному додатку

1
Відкрийте мобільний додаток LBank і натисніть «Купити криптовалюту»
2
Виберіть «Купити»
3
Виберіть , введіть фіатну валюту, яку хочете використати, введіть суму, а потім натисніть «Купити» або «Підтвердити»

Настільний посібник

1
Увійдіть у LBank у браузері комп’ютера та натисніть опцію «Купити в один клік».
2
На вкладці «Купити в один клік»:

(а). Виберіть фіатну валюту, яку хочете використовувати

(б). Виберіть Blueprint, який хочете придбати

(c). Введіть суму або скористайтеся параметрами швидкого вибору (наприклад, 100, 200, 500, максимум)

(d). Виберіть спосіб оплати

(e). Натисніть «Підтвердити» або «Купити зараз»

P2P торгівля

Торговець
Ціна
Сума | Ліміт
Спосіб оплати
Дія
YY
YYDS_Trader
714 min | 100%
0.927 USD
8922.04 USDT
500.000 - 8270.731USD
Bank Transfer
FA
FAST BUY SELLER_MY
749 min | 100%
0.963 USD
2378.84 USDT
45.000 - 2290.822USD
Bank Transfer
SS
Sswap
53 min | 100%
1.008 USD
1028.31 USDT
55.000 - 1036.536USD
Bank Transfer (Cambodia)
ABA (Cambodia)
Wing Money

Що таке Blueprint (BP)?

Blueprint is a Web3 project established on the Base network, which is a Layer 2 blockchain solution built on top of Ethereum. The project centers around its native token, identified by the ticker BP. The primary objective of Blueprint is to serve as an automated platform for the acquisition and collection of Non-Fungible Tokens. The defining feature of the Blueprint ecosystem is its automated treasury funding mechanism. When users trade the BP token on decentralized exchanges, the protocol applies a transaction fee. These collected fees are then programmatically redirected to purchase NFTs from various marketplaces. This model is designed to ensure that the project digital asset portfolio grows in direct correlation with the trading activity of its native token. By using smart contracts to handle these purchases, the project aims to create a decentralized method for building a curated collection of blockchain-based art and assets. By operating on the Base network, Blueprint takes advantage of enhanced scalability and reduced network fees. This technical environment allows the protocol to execute frequent automated transactions more efficiently than would be possible on more congested networks. The project positions itself at the intersection of decentralized finance and the NFT sector, attempting to create a self-sustaining cycle where token utility is tied to the expansion of a digital treasury. The community associated with Blueprint interacts through social media and messaging platforms to track the progress of the automated acquisitions and stay updated on the project roadmap. The project emphasizes the use of transparent smart contract technology to facilitate the automated nature of the platform, focusing on the potential for autonomous asset management within the Web3 space. Through this approach, Blueprint seeks to build a lasting ecosystem of digital collectibles powered by its community and automated protocol logic. Детальніше

Чи є Blueprint (BP) хорошою інвестицією?

Чи буде Blueprint (BP) гарною інвестицією, залежить від вашого особистого фінансового стану та терпимості до ризику. Інвестиції в криптовалюту є спекулятивними і можуть бути дуже нестабільними.

Перш ніж інвестувати в Blueprint (BP) або будь-яку криптовалюту, врахуйте наступне:

Ваші фінансові цілі
Ваші фінансові цілі
Ви шукаєте короткострокових прибутків чи довгострокового зростання?
Ваша толерантність до ризику
Ваша толерантність до ризику
Яка потенційна втрата вас влаштовує?
диверсифікація
диверсифікація
Не кладіть усі яйця в один кошик. Розподіліть свої інвестиції між різними типами активів.
Ваші цілі та часовий горизонт
Ваші цілі та часовий горизонт
Криптовалюти найкраще підходять для довгострокових інвесторів. Застереження: це не фінансова порада. Будь ласка, проведіть ретельне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.

Комісії, ліміти та час зарахування при купівлі BP на LBank

Порівнюйте комісії, ліміти транзакцій та очікуваний час зарахування для різних методів оплати. Фактичні витрати та доступність можуть змінюватися залежно від регіону, фіатної валюти, методу оплати та сторонніх провайдерів. Орієнтуйтеся на дані на сторінці оформлення замовлення.

Калькулятор ROI

Якщо я інвестую, скільки прибутку я отримаю?
Інвестувати
$
Введіть
BP
Дата
2026-10-24
Ви отримаєте -- доларів США прибутку з рентабельністю інвестицій --

Що ви можете робити з Blueprint (BP)?

Інвестиції
Купуйте та тримайте Blueprint (BP), очікуючи, що його вартість з часом зросте.
Інвестиції
Торгівля
Активно торгуйте Blueprint (BP) на LBank, щоб отримати прибуток від коливань цін.
Торгівля
Оплачувати
Використовуйте Blueprint (BP) для оплати товарів і послуг, де це прийнято.
Оплачувати

Чому LBank є найкращою платформою для покупки Blueprint (BP)?

Зручний інтерфейс
Зручний інтерфейс
LBank пропонує просту та інтуїтивно зрозумілу платформу для купівлі та продажу Blueprint (BP).
Конкурентні гонорари
Конкурентні гонорари
LBank надає конкурентоспроможні торгові комісії для Blueprint (BP).
Безпечна платформа
Безпечна платформа
LBank застосовує надійні заходи безпеки для захисту ваших коштів.
Різноманітні торгові пари
Різноманітні торгові пари
LBank пропонує широкий вибір торгових пар для Blueprint (BP).
Цілодобова підтримка клієнтів
Цілодобова підтримка клієнтів
LBank надає підтримку клієнтів, щоб допомогти вам із будь-якими запитаннями чи проблемами.
Мобільний додаток
Мобільний додаток
Торгуйте Blueprint (BP) у будь-який час і будь-де за допомогою мобільної програми LBank.
Висока ліквідність
Висока ліквідність
LBank пропонує чудову ліквідність для торгівлі Blueprint (BP), гарантуючи, що ви можете легко купувати та продавати свої криптовалютні активи.
Відповідність нормативним вимогам
Відповідність нормативним вимогам
LBank дотримується всіх нормативних вимог у юрисдикціях, де він працює, щоб забезпечити відповідне та безпечне торгове середовище

Як краще зберігати BP після покупки?

Після купівлі BP ви можете обрати різні способи зберігання залежно від частоти використання, терміну володіння та вимог до безпеки. Якщо вам потрібно торгувати в будь-який час, ви можете зберігати активи на акаунті LBank; якщо ви надаєте перевагу самостійному управлінню або довгостроковій безпеці, розгляньте особистий або апаратний гаманець.

Зберігання на акаунті LBank

Зберігання на акаунті LBank

Кому підходить
Користувачам, які хочуть торгувати або обмінювати активи в будь-який час
Користувачам для короткострокового утримання BTC
Особливості
Можливість використання одразу після купівлі, зручність в управлінні
Підходить для частої торгівлі, конвертації або використання функцій платформи
Оповіщення безпеки
Будь ласка, увімкніть 2FA
Встановіть антифішинговий код
Входьте в акаунт лише через офіційні ресурси
Переказ на особистий гарячий гаманець

Переказ на особистий гарячий гаманець

Кому підходить
Користувачам, які хочуть самостійно керувати активами
Користувачам, яким потрібні щоденні перекази або ончейн-операції
Особливості
Гнучкість у використанні, зручність для щоденного надсилання, отримання та управління
Оптимально для невеликих сум та щоденного використання
Оповіщення безпеки
Не зберігайте секретну фразу або приватні ключі в хмарних сховищах
Не передавайте конфіденційну інформацію через месенджери, пошту та не робіть скриншотів
Слідкуйте за фішинговими сайтами та фейковими гаманцями
Переказ на апаратний гаманець

Переказ на апаратний гаманець

Кому підходить
Користувачам для довгострокового утримання BTC
Великі власники, які надають пріоритет безпеці
Особливості
Приватні ключі зберігаються офлайн, що зазвичай гарантує вищу безпеку
Найкраще підходить для довгострокового зберігання активів, які рідко переміщуються
Оповіщення безпеки
Належним чином створюйте офлайн-копію фрази відновлення
Нікому не повідомляйте свою фразу відновлення
У разі втрати фрази відновлення активи може бути неможливо повернути

Blueprint (BP) Поширені запитання

The official contract address for Blueprint (BP) on the Base network is 0x9f3bb51d5c14aaf53794fe5780c085967dacaf2d. It is essential for users to verify this address through official project channels or a trusted block explorer to ensure they are interacting with the correct smart contract and avoid potential scams.
Blueprint (BP) is primarily traded on decentralized exchanges within the Base ecosystem. If a transaction fails, it is likely due to slippage settings. Since the token typically carries a 10% tax on both buys and sells, traders must manually adjust their slippage to at least 11–12% on the exchange interface to ensure the transaction is processed successfully.
Blueprint (BP) features a 10% fee on both buy and sell transactions. These funds are generally utilized for liquidity provision, marketing efforts, and project development. Notably, the project launched with a temporary 90% purchase tax as an anti-bot measure to discourage automated snipers, though the standard fee remains at 10%.
The total supply of Blueprint (BP) is 1,000,000,000 (1 billion) tokens. To create deflationary pressure and support the token's ecosystem, a portion of the supply has been burned by being sent to a null address, permanently removing those tokens from circulation.
Investors often monitor liquidity pools through on-chain analytics platforms and security scanners to confirm if liquidity provider (LP) tokens are locked or burned. It is important to note that the contract is currently unrenounced, meaning the creator retains the ability to modify fees or minting functions. Users are encouraged to perform thorough due diligence using various blockchain monitoring tools.
Blueprint (BP) is designed as a native utility token for a Web3 ecosystem encompassing NFTs, decentralized applications (dApps), and gaming. The token serves as the primary currency for these features. According to the project's roadmap, upcoming goals include the development of specialized Web3 tools and integrations with NFT marketplaces to expand the token's functional use cases.

Як купити інші криптоактиви